Spolupráca

Vytvorme spoločne krajší svet.

Stretnime sa pri káve naživo alebo "virtuálne" a prejdime spoločne všetky možnosti, ako môžeme spoločne vytvoriť krajší svet.

Dohodnite si s nami stretnutie!

V mabets veríme, že dôraz na znovupoužiteľnosť, ekologickú stránku
a dokonalý dizajn robí svet okolo nás krajším a jednoducho lepším.

Prinášame funkčné riešenia na každodenné problémy.

Spolupracujeme so svetovými a etablovanými značkami,
za ktorými stoja úspešní a originálni ľudia.

KeepCup s logom

Pozrite si všetky možnosti výroby pohárov KeepCup vo vlastných farbách s logom.

Zistiť viac
QUOKKA s logom

Pozrite si všetky možnosti výroby fliaš QUOKKA s logom vašej značky.

Zistiť viac
Chilly's s logom

Objavte všetky možnosti výroby fliaš Chilly's s logom vašej značky.

Zistiť viac
Veľkoobchod

Sme výhradným distribútorom niekoľkých svetových značiek a budeme veľmi radi, ak vďaka nim pomôžeme vášmu rastu a podnikaniu. Kompletný on-line katalóg s veľkoobchodnými cenami a aktuálnou dostupnosťou nájdete na našom B2B portáli. Registráciu vybavíte za niekoľko sekúnd.

Navštíviť B2B portál
Riešenia na mieru

Či už hľadáte dodávateľa pre zabezpečenie darčekov pre svoje veľké tímy, chcete obdarovať niekoľkých obchodných partnerov alebo mať krásne reklamné predmety z firemného eventu, sme tu pre vás. Vyžiadajte si náš katalóg a radi vám pripravíme ponuku na mieru.

Vyžiadať custom katalóg
Dlhoročné partnerstvá

Vytvárame dlhodobé a hodnotné partnerstvá s výrobcami a vďaka výhradnému zastúpeniu od nás získate podporu z prvej ruky na najvyššej úrovni - a to nielen pri predaji, ale aj po ňom. Rovnako tak si vážime aj dlhodobé partnerstvá na strane našich odberateľov.

Staňte sa našim B2B partnerom

Medzi našich partnerov patria veľké reťazce, kaviarne ale aj malé lokálne obchody, ktoré si okolo seba vybudovali svoje komunity. Na veľkosti vášho podnikania nezáleží.

Dokážeme vytvoriť riešenia na mieru v podobe vlastných farebných kombinácií produktov, aplikáciu loga, sloganov a vizuálnej identity, balenia a logistiky k cieľovému užívateľovi.

Značky, o ktoré sa staráme:

KeepCup

v distribúcii od roku 2012

O austrálsku značku KeepCup sa s láskou staráme už takmer 10 rokov. Dajte stopku produktom na jedno použitie a vezmite si na rýchlu návštevu obľúbenej kaviarne svoj KeepCup. Najlepší eko pohár na kávu je predsa ten, ktorý aj naozaj radi používate.

Zistiť viac
QUOKKA

v distribúcii od roku 2020

Pitný režim ide ruka v ruke s fľašou, ktorú milujete a používate ju každý deň. Španielska značka QUOKKA má riešenie pre každého, komu zdravý životný štýl nie je ľahostajný. Či už ide o športovca, mestského človeka alebo nadšenca ľahkej turistiky.

Zistiť viac
Acme & Co

v distribúcii od roku 2017

Profesionálne šálky pre špičkové kaviarne, ktoré nájdete na tých najdôležitejších miestach kávovej mapy sveta. Oceňované baristami a zákazníkmi pre ich mohutný a nadčasový tvar a odolnosť. Presne také sú šálky Acme & Co z Nového Zélandu.

Zistiť viac
Jeeves & Jericho

v distribúcii od roku 2019

Jeeves & Jericho je hrdá a nezávislá britská značka. Pri jej vybudovaní bolo od začiatku množstvo tvrdej práce. Máme silné presvedčenie, že dobrá šálka čaju môže byť úžasným a radostným zážitkom. Našou misiou je vyrábať perfektný čaj dostupný každému. Veľká pozornosť je venovaná výberu, miešaniu a baleniu aby sme sa uistili, že každý dúšok čaju vám prinesie cestu plnú vzrušujúcich chutí.

Zistiť viac
Chilly's

v distribúcii od roku 2023

Poslaním značky Chilly's je zaviesť do každodenného používania náhrady jednorazových produktov a obalov. Chilly's tvorí riešenia pre aktívny mestský životný štýl, ktoré v sebe spájajú rovnováhu medzi dizajnom a používaním.

Zistiť viac
Perpetua

v distribúcii od roku 2018

Ceruzka Perpetua je ideou spoločnosti Alisea recycled & Reused Objects Design, ktorá od roku 1994 vytvorila už mnohé unikátne a dizajnové produkty. Využitím najmodernejších technológií dokážu odpad získaný pri spracovaní neobnoviteľných surovín použiť na výrobu rôznych zaujímavých produktov. Perpetua predstavuje skutočnú revolúciu vo svete písania.

Zistiť viac

Referencie

Poháre KeepCup Brew sme zvolili ako darček pre cestujúcich na výročnom lete jednej z našich leteckých spoločností. Akcia, ktorej cieľom bolo upevniť lojalitu k značke, sa stretla s pozitívnym ohlasom. Cestujúci ocenili trendový a kvalitný darček. My sme zas ocenili profesionalitu Mabets pri spracovaní zákazky, ktorú s nami úspešne vyriešili napriek krátkemu času.

Letisko Bratislava

Ako veľká medzinárodná spoločnosť si zakladáme na dobrej, rýchlej a profesionálnej komunikácií. Od začiatku našej spolupráce vyhoveli všetkým naším požiadavkám, či sa to týkalo vizuálu alebo samotného času dodania. Naša spolupráca bola perfektná a výsledkom toho sú darčeky, ktoré sú originálne, štýlové a šetrné k životnému prostrediu.

Direct Parcel Distribution

Vytvorme spoločne krajší svet! Budeme vás kontaktovať!

Táto lokalita je chránená testom reCAPTCHA a vzťahujú sa na ňu pravidlá ochrany súkromia a podmienky poskytovania služby spoločnosti Google.