dajte stopku jednorazovým obalom
Toto je vaša fľaša!

Ušetrite ročne až 365 plastových fliaš. S fľašou QUOKKA budete mať svoj nápoj stále po ruke - bezpečne, štýlovo a zdravo. Nielen pre vás, ale aj pre prírodu.

POUŽÍVAJTE VLASTNÚ FĽAŠU!
Čo je Quokka?

Quokka nie je len ďalšia firma, ktorá vyrába fľaše na vodu  - QUOKKA má sen, v ktorom túži uhasiť smäd ľuďom na tejto planéte. Akým ľuďom? No predsa všetkým tým, ktorí veria, že sa veci dajú robiť oveľa viac udržateľnejším a taktiež štýlovým spôsobom. Sen, ktorý vznikol v Madride, môže byť teraz aj tvojou súčasťou. Tak poďme spolu tento sen o krajšej a udržateľnejšej budúcnosti naplniť!

Radi vám zašleme vzorky fliaš QUOKKA zdarma!

Chceli by ste si naživo vyskúšať fľaše QUOKKA?

Vyžiadajte si vzorky zdarma!

Fľaše QUOKKA ako darček pre obchodných partnerov, zamestancov či zákazníkov potešia hneď trikrát - vyzerajú dobre, sú užitočné tým, že šetria prírodu a udržia váš nápoj dlhšie horúci či studený. Vyberte si svoju farbu a veľkosť, pošlite nám vaše logo a o všetko ostatné sa postaráme.

Aká veľkosť bude najlepšia?

Pre gravírovanie loga využívame fľaše QUOKKA Solid z nerezovej ocele. Sú dostupné vo veľkostiach 510 ml, 630 ml a 850 ml.

QUOKKA SOLID

Kvalitná fľaša na každodenné používanie

Povedz nám o tvojom štýle a my ti povieme, ktorá fľaša z rady Solid je pre teba najvhodnejšia. Aj fľaša na vodu sa môže stať tým najlepším doplnkom životného štýlu. Fľaša z nehrdzavejúcej ocele je dostatočne pripravená odolávať nástrahám každodenného života. Ako bonus je krásny dizajn fľaše. Zobrať svoju Quokka Solid kdekoľvek je naozaj veľmi jednoduché: náročné je len vybrať ten správny model.

- nepreteká, odolná voči nárazom, nehrdzavejúca

- nerosí sa a neuvoľňuje zápach

- nehrdzavejúca oceľ a dvojitá stena

- neumývať v umývačke riadu, nepoužívať v mikrovlnke a na perlivé nápoje

Pozrieť všetky modely

Veľkosť a umiestnenie pre vaše logo

Séria QUOKKA Solid - 510 ml

Veľkosť pre gavírovanie nad logom QUOKKA je 4 cm x 9,7 cm. Veľkosť pre gravírovanie na opačnej strane je 4 cm x 12,3 cm. Cena gravírovania sa veľkosťou plochy zvyšuje.

Séria QUOKKA Solid - 630 ml

Veľkosť pre gavírovanie nad logom QUOKKA je 4 cm x 13,3 cm. Veľkosť pre gravírovanie na opačnej strane je 4 cm x 16 cm. Cena gravírovania sa veľkosťou plochy zvyšuje.

QUOKKA je tou najlepšou voľbou

S kúpou fľaše QUOKKA získavate unikátny dizajnový kúsok. Každá jedna z našich fliaš je patentovaná a prešla si potrebnými testami, aby sme Vám mohli ponúkať najlepšie štandardy v súlade s Európskymi reguláciami. Pretože Quokka je oveľa viac ako len fľaša.

Ako postupovať?

1. Kontaktujte nás

Kontaktujte nás so svojou požiadavkou. Spoločne nájdeme riešenie, ktoré bude vhodné pre vašu firmu. Pošleme vám katalóg a radi vám zašleme aj vzorky.

2. Cenová ponuka

Do 24 hodín od nás dostanete cenovú ponuku šitú na mieru spolu s grafickou vizualizáciou vašich fliaš. Radi s vami prediskutujeme všetky potrebné zmeny.

3. Výroba

Po schválení návrhu fľaše vyrobíme. V závislosti od množstva vieme tento proces realizovať už do 2 týždňov. Každá fľaša bude zabalená v originálnej darčekovej krabičke.

Piť v dnešnej dobe čistú vodu balenú v jednorazovom plaste je hrôza. A pritom stačí tak málo, mať vlastnú fľašu...

Martin

Skúsila som už veľa fliaš, ale táto je naozaj super. Pekný dizajn, nepreteká, vhodná aj na horúci nápoj. Horšie je vybrať si tú správnu farbu, lebo je ich naozaj veľa...

Antónia

Chcete fľaše QUOKKA? Dajte nám vedieť!

Táto lokalita je chránená testom reCAPTCHA a vzťahujú sa na ňu pravidlá ochrany súkromia a podmienky poskytovania služby spoločnosti Google.