Zoznámte sa
s fľašami Chilly's

24 hodín studené / 12 hodín horúce

Riešenia pre aktívny mestský životný štýl

Poslaním značky Chilly's je zaviesť do každodenného používania náhrady jednorazových produktov a obalov. Chilly's tvorí riešenia pre aktívny mestský životný štýl, ktoré v sebe spájajú rovnováhu medzi dizajnom a používaním.

Značku Chilly's založili v roku 2010 James Butterfield a Tim Bouscarle. Ich prvotným cieľom bolo poskytnúť ľuďom možnosť mať po ruke vždy studenú vodu bez nutnosti kupovania balených nápojov. Výsledkom bola fľaša Chilly's - moderný a štýlový produkt navrhnutý tak, aby kombinoval štýl plastovej fľaše na vodu, jednoduchosť používania a mal zároveň ekologické výhody. V snahe dosiahnuť svoje poslanie neskôr rozšírili sortiment o väčší výber opakovane použiteľných produktov a v súčasnosti pracujú na mnohých ďalších riešeniach.

100% vodotesná

Fľaše Chilly's majú skrutkovací uzáver, vďaka čomu si môžete nápoj pohodlne vychutnať a zároveň sa vám nič z fľaše nevyleje.

Vždy správna teplota

Dvojitá vákuová stena udržuje nápoj studený až 24 hodín a horúci až 12 hodín.

Dokonalý povrch

Fľaše Chilly's sú z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorej si váš nápoj zachováva chuť a čerstvosť. Všetky jednofarebné fľaše Chilly's sú vyrobené pomocou práškového lakovania. Tento proces zaručuje ich kvalitu a trvanlivosť.

A Reusable Way of Living.
redukuje mikróby až o 99,99%
antimikrobiálny povrch

Séria 2 je vyrobená so špeciálnou antimikrobiálnou prísadou, ktorá redukuje mikróby až o 99,99%

Fľaše Chilly's

Originálne dizajny či novinka v podobe Série 2 vás očarí svojou funkčnosťou a prevedením.

Pozrite si všetky
Príslušenstvo Chilly's

Náhradné vrchnáky, tesnenia a čistenie. Všetko, čo vaše flaše Chilly's potrebujú.

Čoskoro dostupné
Nádoby na jedlo

Odneste si jedlo do práce či školy ekologicky a bezpečne.

Pozrite si všetky
Fľaše Chilly's s logom

Skvelý dizajn a možnosť prispôsobenia potrebám vašej firmy.

vždy pripravená na použitie
Starostlivosť

Fľaše Chilly's nie sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. Fľašu odporúčame opláchnuť po každom použití teplou mydlovou vodou. Na veľmi dôkladné čistenie použite sódu bikarbónu s vodou. Fľašu odporúčame pravidelne čistiť po každom použití, aby sa v nej nevytvoril zápach. Na našej webovej stránke tiež nájdete kefky, ktoré sú skvelé na čistenie všetkých fliaš Chilly's. Keď nepoužívate svoju fľašu, odporúčame ju skladovať bez vrchnáka.

staňte sa veľkoobchodným partnerom Chilly's
Veľkoobchod

Máte obchod a chceli by ste vašim zákazníkom ponúknuť originálny a kvalitný produkt? Staňte sa veľkoobchodným partnerom Chilly's!