KeepCup ®

Používate svoj vlastný pohár?

Začnite ešte dnes!

Každú minútu sa na svete spotrebuje 1 milión jednorazových pohárov na kávu so sebou. Svojim rozhodnutím to môžete zmeniť. Buďte zmenou, ktorú chcete vidieť vo svete. Vyberte si svoj KeepCup!

Pozrieť všetky poháre KeepCup

Mohlo by sa vám páčiť

KEEPCUP JE TOU NAJLEPŠOU VOĽBOU
Používajte vlastný pohár

Na svete sa každú minútu spotrebuje a vyhodí viac ako 1 milión jednorazových pohárov. Pokiaľ milujete kávu so sebou a záleží vám na životnom prostredí, KeepCup bude tou najlepšou voľbou. Či už si do neho pripravíte kávu doma, alebo zájdete do obľúbenej kaviarne. Vďaka veľkému množstvu farieb a veľkostí si ten svoj určite ľahko vyberiete. KeepCup udrží kávu teplejšiu o 20 - 30 minút dlhšie ako bežný papierový pohár.

Pohár KeepCup nahrádza jednorazové poháre na kávu so sebou. Aby sa vám z neho pohodlne pilo, je opatrený ventilom na prepúšťanie vzduchu a preto nie je hermeticky uzavretý. Pri prenášaní a používaní ho odporúčame držať v ruke. 

Nádej pre lepší svet

KeepCup je synonymom zmeny, ktorú pre záchranu našej planéty môže urobiť každý z nás. Zakladáme si na podpore všetkých, ktorí chcú lepší svet. Sme veľmi pyšní, že pohár KeepCup sa stal symbolom toho, že aj malé zmeny môžu mať veľký vplyv. My v KeepCup sme optimisti, ale zároveň vieme, že nádej pre lepší svet začína najskôr v našej hlave.

KeepCup z prvej ruky

Sme výhradným distribútorom niekoľkých svetových značiek a budeme veľmi radi, ak vďaka nim pomôžeme vášmu rastu a podnikaniu. Kompletný on-line katalóg s veľkoobchodnými cenami a aktuálnou dostupnosťou nájdete na našom B2B portáli. Registráciu vybavíte za niekoľko sekúnd.

Navštíviť B2B portál

Aké materiály používame?

plast

KeepCup Original je vyrobený z plastu. Nie je však plast ako plast. Je veľmi dôležité rozlišovať plast na jedno použitie (ako napr. slamky, tašky) a plast, ktorý môžeme používať dlhodobo a navyše aj recyklovať. Plastové komponeny KeepCup sú z polypropylénu #7, HDPE #4 a sú BPA a BPS free.

Pozrieť všetky
sklo a korok

KeepCup Brew je vyrobený zo skla a umožňuje vychutnať si umenie a zmyslové potešenie prémiových káv. Prstenec v tejto limitovanej edícii je vyrobený z portugalského korku.

Pozrieť všetky
oceľ

Novinkou je KeepCup Thermal z nehrdzavejúcej oceli s dvojitou stenou, vďaka ktorej udrží váš pohár kávu dlhšie horúcu a osviežujúci ľadový bude dlhšie chladný.

Pozrieť všetky
ZODPOVEDNÉ BALENIE

krabička z FSC papiera

Poháre KeepCup Vám doručíme zabalené v originálnej krabičke z certifikovaného FSC papiera s návodom na použitie v slovenčine

Údržba

Pri čistení nepoužívajte agresívne materiály. Po použití môžete KeepCup ľahko opláchnuť, ale odporúčame vám kompletné čistenie aspoň raz týždenne. Čistý KeepCup vám zabezpečí lepší pôžitok z kávy a potešíte ním aj svojho baristu. Poháre sú vhodné do umývačky riadu. Používajte, prosím, vrchný kôš.

Používanie

KeepCup bol vymyslený, aby nahradil jednorazové poháre na kávu. Nie je to termoska. Je odolný voči kvapkaniu kávy, ale nie je vodotesný. KeepCup Brew zo skla prináša lepšie senzorické zážitky pri pití kávy. Sklo je dostatočne hrubé, ale nie je nerozbitné. Pád alebo náhla zmena teploty môže spôsobiť poškodenie. Do horúceho pohára nedávajte studené nápoje. Keď je v pohári horúci nápoj, neukladajte ho na chladný a vlhký povrch.

Na konci životnosti

Čísla na plastových komponentoch určujú ich typ. Plasty s označením #7 je možné recyklovať v priemyselných zariadeniach.

Polypropylénové (PP#5) poháre, vrchnáky a uzávery (LDPE #4) môžu byť recyklované v domácich podmienkach.

Svoj KeepCup si nosím vždy so sebou. Už si ani nepamätám, kedy som naposledy pil kávu z papierového pohára. Nepijem kávu z odpadu...

Juraj

Niektorí ľudia žijú aktívny život a ich každodenné návyky vytvárajú množstvo odpadu. A pritom to chce tak málo - napríklad používať vlastný pohár na take-away kávu.

Adriana

Poháre KeepCup s logom
a vo vlastnom dizajne?

Pozrite si informácie o veľkoobchodnej spolupáci.