remeselné potraviny

Starostlivo pre vás vyberáme remeselné produkty, ktoré máme aj sami veľmi radi. Či už ide o čaje Jeeves & Jericho, sirupy Brown & Co alebo limonády Něco jako, ktoré používame aj v našej kaviarni FELKA café & brew bar v Poprade. Pochutnáte si aj na slanom karameli od Gallé či lieskovcoch z Piemonté.

čajoví remeselníci z Oxfordu
Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je hrdá a nezávislá britská značka. Pri jej vybudovaní bolo od začiatku množstvo tvrdej práce. Máme silné presvedčenie, že dobrá šálka čaju môže byť úžasným a radostným zážitkom.

Poctivé sirupy z ozajstného cukru
Brown & Co

Poctivé sirupy z ozajstného cukru spod Tatier. Táto malá manufaktúra vyrába cukrový sirup v Poprade od roku 2018.

Jedinečné limonády s fantastickou chuťou
Něco jako

Něco jako je mladá česká značka, ktorá sa dynamicky rozvíja a berie Českú republiku ako lavínu. Něco jako buduje svoje miesto v pop kultúre, vyniká jedinečným dizajnom a zmyselne zvádza svojich zákazníkov fantastickou chuťou. Je to nápoj, ktorý sa vám vryje do pamäti a vaše telo ho bude milovať.

zážitok z objavovania autentických chutí
Gallé

V Gallé veríme, že radosť a zážitok z objavovania autentických chutí je cesta k lepšiemu a čistému vnímaniu sveta okolo nás. Dokonalosť najlepších ingrediencií z celého sveta sme premenili do symbiózy chutí, na ktoré len tak ľahko nezabudnete. Zamilujete si naše drobné chuťovky v podobe originálnych makaróniek, lieskovcov z oblasti Piemonte alebo 
kolekcie slaného karamelu pre každú príležitosť.

zmenia vašu predstavu o lieskovcoch
Piemonte I. G. P.

Len pri máloktorých potravinách sa dá na ich obal napísať “po otvorení odložte na nedostupné miesto”. Po otvorení lieskovcového krému a pasty z lieskovcov Piemonte I. G. P. sa musíte jednoducho krotiť. Ak ste náhodou zabudli, ako chutia pravé a lahodné lieskovce, v tejto fľaši nájdete len tie najlepšie.

Veľkoobchodná spolupráca

Čaje Jeeves & Jericho môžete ponúknuť svojim zákazníkom vo vašom obchode, alebo z nich pripraviť chutné horúce či ľadové čaje vo vašom podniku. Kontaktujte nás pre viac informácií o B2B spolupráci.

Chcem čaje Jeeves & Jericho

Vďaka Brown & Co môžete mať vo svojej prevádzke poctivé remeselné sirupy, ktoré vylepšia každú limonádu či kávovú špecialitu. Kontaktujte nás pre viac informácií o B2B spolupráci.

Chcem sirupy Brown & Co

Limonády Něco jako môžete ponúknuť svojim zákazníkom vo vašej prevádzke. Ich fantastickú chuť si určite zamilujú. Kontaktujte nás pre viac informácií o B2B spolupráci.

Chcem limonády Něco jako

remeselné potraviny

Objavte viac z našej ponuky remeselných potravín!