šálky a podšálky

Elegantné riešenie
servírovania kávy

Špeciálne šálky na kávu od Acme & Co vychvaľujú profesionálni baristi a kávoví stúpenci po celom svete. Sú považované za vzor, podľa ktorého sa vyrábajú všetky ostatné espresso šálky.

Táto šálka je vynálezom Jeffa Kennedyho – krstného otca espressa na Novom Zélande. Keďže chcel vytvoriť perfektnú šálku na kávu, jeho dizajn zahŕňal pomer váhy a správnej veľkosti uška bez ohľadu na odolnosť voči obitiu a pádom, ktoré sa bežne stávajú.

Acme & Co Evolution

Séria Evolution, navrhnutá pre tretiu vlnu štandardov espressa, ponúka precízne miery šálok pre vylepšenie zážitku z pitia. Šálky majú rovnaký vzhľad a udržia rovnaké množstvo nápoja ako tie predošlé, no tentokrát prichádzajú s jemnou vnútornou líniou, ktorá uľahčí prípravu latté art.

Pozrieť viac
Acme & Co Finer Range

Šálky sú inšpirované tradičným japonským porcelánom. Sú vyrobené z elegantného bieleho porcelánu s vysokou hustotou a pevnosťou. Vďaka ergonomickému ušku sa ľahšie držia v ruke. Sú vhodné aj na profesionálne použitie v kaviarni, do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry.

Pozrieť viac
Acme & Co Cutlery

Séria príborov od Acme & Co na každodenné použitie v gastre, ale aj v domácnosti. Príbory sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele a sú naozaj extrémne odolné a ťažké!

Pozrieť viac
Vlastnosti

elegantný, ťažký a odolný porcelán

vnútro je čistejšie a viac biele

ľahko sa drží počas pitia ale aj počas nalievania

lepšie vyvážená a stohovateľná

základňa šálky má hrubšiu stenu pre lepšiu odolnosť a udržiavanie tepla

zúžený okraj pre lepší pocit z pitia

jemnejší vnútorný povrch umožňuje lepšie nalievanie kávy a mlieka

zdokonalené balenie 6-pack bez plastu 

Pozrieť všetky
keď sa povie šálka...
Oceňovaná profesionálmi!

Šálky Acme & Co nájdete v tých najlepších kaviarňach na celom svete. Prečo by ste z nej nemohli piť kávu aj doma? Alebo ich mali tiež vo svojej kaviarni?