Doručenie objednávok

Objednávky prijaté do 13:00 cez pracovné dni sú vybavené v ten istý deň. Tovar Vám spravidla príde na druhý pracovný deň. O odoslaní tovaru zákazníka informujeme emailom.

Po odoslaní objednávky budete e-mailom informovaný o detailoch transakcie.

V prípade, že poštár pri Vašich dverách zazvoní a Vy nie ste doma, nechá Vám v schránke lístok. Tovar odosielame ako doporučený list prostredníctvom Slovenskej pošty. Neprevzatá zásielka sa po 18 dňoch vracia a zákazníkovi sa pripisuje manipulačný poplatok vo výške 3€ s DPH.

Pokiaľ ste dostali email, že sme Vám tovar odoslali, informujte sa prosím na Vašej dodacej pošte. Podacie číslo zásielky je uvedené v emaili o vybavení objednávky.

Do adresy pre doručenie zadajte adresu, kam máme objednávku poslať. Odporúčame Vám platbu vopred.

Tovar si viete vyzdvihnúť v našom Showroom-e mabets na adrese Na letisko 19, 05801 v Poprade, v kaviarni Felka Café & Brew Bar, v čase od 8:00 do 19:00 hod.

Tovar je možné doručiť aj do zahraničia. Poštovné však bude vyššie než štandardne.

Nakupovanie

Zákazník, ktorý získal kupón na zľavu má možnosť nakúpiť cez náš eshop výhodnejšie. Svoj kupón na zľavu zadajte prosím do kolonky "kupón" v košíku. Pokiaľ je kupón platný, zľava sa Vám z ceny nákupu odpočíta. Zľava sa netýka poštovného.

Zákazník má právo do 14 kalendárnych dní vrátiť nepoužívaný produkt späť na vlastné náklady.

Pošlite nám tovar späť na našu adresu mabets s.r.o, Na letisko 19, 058 01 Poprad a mi preveríme reklamáciu. V prípade uznania reklamácie, Vám budú buď vrátené peniaze, alebo vymeníme pohár za nový.

Produkty

KeepCup udrží nápoj teplejší o 20 - 30 minút dlhšie ako bežný papierový pohár. V KeepCup Thermal vydrží ešte o niečo viac.

Je to možné. KeepCup poháre sú navrhnuté ako náhrada za jednorázové poháre a preto je najlepšou voľbou na kávu so sebou. Nie je hermeticky uzatvárateľný a preto sa z neho nápoj pri prevrátení môže vyliať.

Dá sa zakúpiť náhradný diel - korkový prstenec (S/M/L). Ostatné diely k pohárom KeepCup nemáme v predaji, ale vieme Vám ich poskytnúť v obmedzenom množstve.

Minimálny odber pre gravírovanie na korkový prstenec je 20 kusov. V prípade odberu nad 20 kusov ponúkame B2B spoluprácu.

Každá šálka a podšálka sa objednáva osobitne. Viete si ich nakombinovať na našej stránke, aby Vám sedeli kusovo šálky s podšálkami.

Áno, všetky certifikáty nájdete na tejto stránke.