KeepCup Cold Cup

Navrhnuté pre potešenie
z pitia na cestách

Používajte svoj vlastný pohár
Revolúcia v KeepCup

Prinášame vám dlho očakávaný pohár pre pohodlnejšie pitie na cestách. Vychutnajte si vaše fresh šťavy alebo lahodné limonády vo vlastnom pohári so slamkou štýlovo, zodpovedne a hlavne ekologicky. Vyberte si svoj typ a veľkosť.

Nahrádza jednorazové poháre na studené nápoje

Ponúkať studené nápoje aj so sebou je samozrejmé. Už nie tak samozrejmé je mať prijateľnú alternatívu k jednorazovým obalom, ktoré majú svoje špecifiká. Medzi ne patrí priehľadnosť, jednoduché umiestnenie vrchnáka a možnosť použiť slamku.

Cold Cup myslí na všetky tieto aspekty!

Tritan

KeepCup Original je vyrobený z kvalitného tvrdého priehľadného tritanu (plastu). Pohár obsahuje otvor na slamku. Na vrchnáku je silikónové tesnenie, vďaka ktorému je pohár odolný voči ošpliechaniu sa.

Pozrieť všetky
Sklo a korok

KeepCup je vyrobený z tvrdeného skla. Prstenec je vyrobený z portugalského korku a vďaka nemu sa pohár drží ľahšie a skvelo vyzerá. Tritanový vrchnák obsahuje silikónové tesnenie, vďaka ktorému je pohár odolný voči ošpliechaniu, a otvor pre kávovú slamku z tritanu.

Pozrieť všetky
100 % recyklovaný tritan

Novinkou v KeepCup je elegantné prevedenie tritanového pohára zo 100 % recyklovaného materiálu v čiernej farbe. Vrchnák sa skladá zo silikónového tesnenia a slamky z tritanu.

Pozrieť všetky