KeepCup - vlastné farebné kombinácie s logom

originálne farebné kombinácie s logom vašej značky

Vytvorte si svoj KeepCup!

Poháre KeepCup sú skvelou možnosťou, ako posunúť ekologické hodnoty vašej firmy smerom k zákazníkom, partnerom či zamestnancom atraktívnou cestou. Získajte cenovú ponuku a vizualizáciu z prvej ruky priamo od výhradného distribútora.

inšpirujte ostatných k pozitívnej zmene
Jednorazové poháre na kávu sú odpad

Zamysleli ste sa niekedy, čo ostane po konzumácii “take away” kávy v odpadkovom koši? Každodenným nahradením jednorázového pohára ekopohárom KeepCup pomôžete zamedziť vzniku veľkého množstva zbytočného odpadu. Väčšina jednorazových papierových pohárov na kávu má vnútorný materiál potiahnutý z vodeodolného syntetického latexu, vosku alebo polyetylénu, ktorý nie je možné recyklovať. 

A práve z týchto dôvodov sme navrhli KeepCup - na svete prvý znovupoužiteľný pohár na kávu, ktorý je vhodný aj pre kaviarenské stroje. Od dnes si už svoju kávu môžete objednať do vlastného štýlového ekopohára KeepCup! Našim cieľom je zmena myslenia ľudí, ktorí si radi vychutnávajú kávu “so sebou”. KeepCup je prvý znovupoužiteľný pohár, ktorý vyhovuje barista štandardom.

Vďaka veľkému množstvu farieb dokážete skombinovať naozaj krásne kúsky, ktorých farebnosť a dizajn zaujme na prvý pohľad. To najdôležitejšie je vaše logo. KeepCup na neho poskytne priestor 5 x 2 cm na silikónovom prstenci a je vyrobené mimoriadne kvalitnou potlačou, ktorá vydrží počas celej životnosti pohára. Zabudnite na nudné reklamné predmety, z ktorých sa vaše logo po pár týždňoch stratí. Tlačiť vieme taktiež aj na sklo. KeepCup s logom vašej spoločnosti môžete mať za špeciálne veľkoobchodné ceny.

tlač na silikón

od 60 ks, dodanie do 6-8 týždňov

gravírovanie

od 20 ks, dodanie do 4 týždňov

tlač na sklo

od 60 ks, dodanie do 6-8 týždňov

Ako postupovať?

1. Vyberte si vlastné farby na stránke KeepCup.com, môžete si vybrať aj viac veľkostí a farieb, silikónový prstenec však zvoľte iba jednej farby

2. Vyberte si zloženie veľkostí a celkový počet pohárov

3. Vyplňte formulár, ktorý nájdete nižšie

4. Do niekoľkých hodín sa Vám ozve náš obchodný zástupca a pripraví Vám cenovú ponuku a vizualizáciu

Nadizajnujte si vlastný pohár

Poháre KeepCup vo vlastných farbách a s logom môžete mať už od 60 kusov. A to platí aj na úžasné sklenené poháre KeepCup Brew!

Kontaktujte nás na hello@mabets.sk alebo 0948 531 744 a pripravíme vám kompletnú cenovú ponuku a vizualizáciu.

Chceli by ste vidieť vzorky pohárov a potlače? Pre nás to nie je problém!

Stiahnite si informačné PDF o KeepCup s logom. Pozrite si naše referencie.

Máte záujem o KeepCup s logom?

Táto lokalita je chránená testom reCAPTCHA a vzťahujú sa na ňu pravidlá ochrany súkromia a podmienky poskytovania služby spoločnosti Google.

Chcete vidieť viac?

Radi vám zašleme vzorky pohárov KeepCup zdarma, aby ste si ich mohli poriadne pozrieť a vyskúšať!