Chilly's s logom

Fľaše Chilly's ako darček pre obchodných partnerov, zamestancov či zákazníkov potešia hneď trikrát - vyzerajú dobre, sú užitočné tým, že šetria prírodu a udržia váš nápoj dlhšie horúci či studený. Vyberte si svoju farbu a veľkosť, pošlite nám vaše logo a o všetko ostatné sa postaráme.

DAJTE STOPKU JEDNORAZOVÝM OBALOM
Toto je vaša fľaša!

Ušetrite ročne až 365 plastových fliaš. S fľašou Chilly's budete mať svoj nápoj stále po ruke - bezpečne, štýlovo a zdravo. Nielen pre vás, ale aj pre prírodu.

Riešenia pre aktívny mestský životný štýl

Poslaním značky Chilly's je zaviesť do každodenného používania náhrady jednorazových produktov a obalov. Chilly's tvorí riešenia pre aktívny mestský životný štýl, ktoré v sebe spájajú rovnováhu medzi dizajnom a používaním.

Značku Chilly's založili v roku 2010 James Butterfield a Tim Bouscarle. Ich prvotným cieľom bolo poskytnúť ľuďom možnosť mať po ruke vždy studenú vodu bez nutnosti kupovania balených nápojov. Výsledkom bola fľaša Chilly's - moderný a štýlový produkt navrhnutý tak, aby kombinoval štýl plastovej fľaše na vodu, jednoduchosť používania a mal zároveň ekologické výhody. V snahe dosiahnuť svoje poslanie neskôr rozšírili sortiment o väčší výber opakovane použiteľných produktov a v súčasnosti pracujú na mnohých ďalších riešeniach.

Radi vám zašleme vzorky fliaš Chilly's zdarma!

Chceli by ste si naživo vyskúšať fľaše Chilly's?

Vyžiadajte si vzorku!
Veľkosť gravírovania - Original

260 ml: 35 mm x 50 mm

500 ml/Sports: 35 mm x 90 mm

750 ml: 35 mm x 120 mm

1.8 l: 40 mm x 180 mm

Veľkosť gravírovania - Séria 2

350 ml: 35 mm x 80 mm

500 ml: 35 mm x 100 mm

1000 ml: 35 mm x 170 mm

Aká veľkosť fliaš bude pre vás najlepšia?

Pre gravírovanie loga využívame fľaše Chilly's z nehrdzavejúcej ocele. Sú dostupné vo veľkostiach od 260 ml po 1800 ml. Najobľúbenejšie sú fľaše veľkosti 500 ml.

Pozrieť všetky

Ako postupovať?

1. Kontaktujte nás

Kontaktujte nás so svojou požiadavkou. Spoločne nájdeme riešenie, ktoré bude vhodné pre vašu firmu. Pošleme vám katalóg a radi vám zašleme aj vzorky.

2. Cenová ponuka

Do 24 hodín od nás dostanete cenovú ponuku šitú na mieru spolu s grafickou vizualizáciou vašich fliaš. Radi s vami prediskutujeme všetky potrebné zmeny.

3. Výroba

Po schválení návrhu fľaše vyrobíme. V závislosti od množstva vieme tento proces realizovať už do 2 týždňov. Každá fľaša bude zabalená v originálnej darčekovej krabičke.

Kontaktujte nás!

Táto lokalita je chránená testom reCAPTCHA a vzťahujú sa na ňu pravidlá ochrany súkromia a podmienky poskytovania služby spoločnosti Google.