KeepCup - vlastné farebné kombinácie s logom

originálne farebné kombinácie s logom vašej značky

Vytvorte si svoj KeepCup!

Poháre KeepCup sú skvelou možnosťou, ako posunúť hodnoty vašej spoločnosti k ľuďom ekologickou a atraktívnou cestou. Vďaka jeho mimoriadnej obľúbenosti premeníte obyčajný reklamný predmet na niečo, čo budú ľudia radi používať a nosiť stále so sebou.

Spolupráca bola veľmi príjemná a bezproblémová. Ocenili sme širokú škálu variácií produktov a teraz sa už len tešíme z výsledku.

VÚB Banka

Tento darček mal u kolegov úspech. Prevedenie oboch variant tlače bolo v poriadku a podľa predstáv. Oceňujeme komunikáciu a rovnako aj samotnú rýchlosť dodania, na ktorú bol z našej strany kladený dôraz.

Lindner Hotel Gallery Central
inšpirujte ostatných k pozitívnej zmene
Jednorazové poháre na kávu sú odpad

Zamysleli ste sa niekedy, čo ostane po konzumácii “take away” kávy v odpadkovom koši? Každodenným nahradením jednorázového pohára ekopohárom KeepCup pomôžete zamedziť vzniku veľkého množstva zbytočného odpadu. Väčšina jednorázových papierových pohárov na kávu má vnútorný materiál potiahnutý z vodeodolného syntetického latexu, vosku alebo polyetylénu, ktorý nie je možné recyklovať. 

A práve z týchto dôvodov sme navrhli KeepCup - na svete prvý znovupoužiteľný pohár na kávu, ktorý je vhodný aj pre kaviarenské stroje. Od dnes si už svoju kávu môžete objednať do vlastného štýlového ekopohára KeepCup! Našim cieľom je zmena myslenia ľudí, ktorí si radi vychutnávajú kávu “so sebou”. KeepCup je prvý znovupoužiteľný pohár, ktorý vyhovuje barista štandardom.

Vďaka veľkému množstvu farieb dokážete skombinovať naozaj krásne kúsky, ktorých farebnosť a dizajn zaujme na prvý pohľad. To najdôležitejšie je vaše logo. KeepCup na neho poskytne priestor 5 x 2 cm na silikónovom prstenci a je vyrobené mimoriadne kvalitnou potlačou, ktorá vydrží počas celej životnosti pohára. Zabudnite na nudné reklamné predmety, z ktorých sa vaše logo po pár týždňoch stratí. Tlačiť vieme taktiež aj na sklo. KeepCup s logom vašej spoločnosti môžete mať za špeciálne veľkoobchodné ceny.

tlač na silikón

od 240 ks, dodanie do 6 týždňov

gravírovanie

od 20 ks, dodanie do 4 týždňov

tlač na sklo

od 120 ks, dodanie do 6 týždňov

Ako postupovať?

1. Vyberte si vlastné farby na stránke KeepCup.com, môžete si vybrať aj viac veľkostí a farieb, silikónový prstenec však zvoľte iba jednej farby

2. Vyberte si zloženie veľkostí a celkový počet pohárov

3. Vyplňte formulár, ktorý nájdete nižšie

4. Do niekoľkých hodín sa Vám ozve náš obchodný zástupca a pripraví Vám cenovú ponuku a vizualizáciu

nadizajnujte si vlastný pohár

Poháre KeepCup vo vlastných farbách a s logom môžete mať už od 150 kusov pri veľkostiach XS a SiX a 240 kusov pri veľkostiach S, M a L. A to platí aj na úžasné sklenené poháre KeepCup Brew!

Kontaktujte nás na hello@mabets.sk alebo 0948 531 744 a pripravíme vám kompletnú cenovú ponuku a vizualizáciu.

Chceli by ste vidieť vzorky pohárov a potlače? Pre nás to nie je problém!

Stiahnite si informačné PDF o KeepCup s logom. Pozrite si naše referencie.

Máte záujem o KeepCup s logom?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zamestnanci Allianz – Slovenskej poisťovne myslia ekologicky a rozhodli sme sa nepodporovať spotrebu plastov v podobe nápojov v plastových fľašiach. Všetkým zamestnancom sme venovali poháre KeepCup. Spolupráca, komunikácia a dodanie bolo na vysokej profesionálnej úrovni, rovnako sme spokojní s kvalitou dodaných KeepCup označených naším firemným logom.

Allianz – Slovenská poisťovňa

Poháriky KeepCup Brew sme zvolili ako darček pre cestujúcich na výročnom lete jednej z našich leteckých spoločností. Akcia, ktorej cieľom bolo upevniť lojalitu k značke, sa stretla s pozitívnym ohlasom. Cestujúci ocenili trendový a kvalitný darček. My sme zas ocenili profesionalitu mabets s. r. o. pri spracovaní zákazky, ktorú s nami úspešne vyriešili napriek krátkemu času.

Letisko Bratislava

Prípadové štúdie

Univerzita v Edinburgu

Aby univerzita motivovala študentov a zamestnancov k „ekologickej revolúcii“, ponúka prvý nápoj zdarma a zľavu 0,2 libry na všetky nápoje zakúpené do vlastného pohára...

čítať viac
Microsoft

Iste si viete domyslieť, koľko hektolitrov kávy my v Microsofte vypijeme. Partnerstvo so značkou KeepCup bolo pre nás skvelou voľbou na zvýšenie povedomia a zníženie našej ekologickej stopy v rámci našej spoločnosti...

čítať viac
Bank of England

Banka úzko spolupracovala so spoločnosťou spravujúcou ich stravovacie zariadenia, aby zaviedli efektívne riešenie odpadu z papierových pohárov. Zaviedla ekologické poháre, ktoré mohla využívať opakovane...

čítať viac
Chcete vidieť viac?

Radi vám zašleme vzorky pohárov KeepCup zdarma, aby ste si ich mohli poriadne pozrieť a vyskúšať!