ekofľaše QUOKKA ®

ekologické fľaše

Objavte našu novú značku QUOKKA!
Používajte vlastnú fľašu!
Čo je Quokka?

Quokka nie je len ďalšia firma, ktorá vyrába fľaše na vodu  - QUOKKA má sen, v ktorom túži uhasiť smäd ľuďom na tejto planéte. Akým ľuďom? No predsa všetkým tým, ktorí veria, že sa veci dajú robiť oveľa viac udržateľnejším a taktiež štýlovým spôsobom. Sen, ktorý vznikol v Madride môže byť teraz aj tvojou súčasťou. Tak poďme spolu tento sen o krajšej a udržateľnejšej budúcnosti naplniť!

QUOKKA je tou najlepšou voľbou

S kúpou fľaše QUOKKA získavate unikátny dizajnový kúsok. Každá jedna z našich fliaš je patentovaná a prešla si potrebnými testami, aby sme Vám mohli ponúkať najlepšie štandardy v súlade s Európskymi reguláciami. Pretože Quokka je oveľa viac ako len fľaša.

sklenené fľaše

QUOKKA sa so svojim okrúhlym skleneným telom, silikónovým obalom a dreveným vrchnákom prispôsobí každému prostrediu

pozrieť celú kolekciu
tritanové fľaše

Perfektný model, ktorý umožňuje zobrať si so sebou kdekoľvek tie najkreatívnejšie nápoje.

pozrieť celú kolekciu
termo fľaše

Dvojitá stena udrží nápoj až 18 hodín studený a až 12 hodín teplý.

pozrieť celú kolekciu

Denným používaním fľaše QUOKKA ušetríte 365 jednorazových fliaš ročne! Zakúpením QUOKKA fľaše prispievate na výstavbu nových vodných studní v Etiópii.

Prečo je dobré mať vlastnú fľašu?

plastová vs. ekologická fľaša

Pripravili sme si pre vás duelový článok, v ktorom porovnáme produkt každodenného používania – fľašu. A to hneď v dvoch materiáloch – ľahký a veľmi rozšírený plast a odolnú ekofľašu z hliníka alebo nerezu. Kto zvíťazí?

čítať viac

Biznis menom balená voda

Človek by mal denne vypiť 2 až 3 litre vody. Všetci dobre vieme, že dostatok tekutín pospieva nášmu organizmu. Z vody sa však stal veľmi dobrý biznis, a preto by sme vám v nasledujúcom článku radi priblížili pár faktov.

čítať viac

Voda na zamyslenie: zaujímavé fakty

Dospelé ľudské telo obsahuje 60-70% vody a na jeho správne fungovanie jej denne potrebujeme vypiť 2 až 2 a pol litra vody. Koľko jej denne vypijete vy a aký to má dosah na vaše telo?

čítať viac
Údržba

Pred prvým použitím umyte fľašu a všetky jej komponenty teplou vodou so saponátom. Fľašu neumývajte v umývačke riadu ani ju nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Nenapĺňajte fľašu perlivými nápojmi. Fľašu vyrobenú z tritanu je potrebné po každom použití umyť ručne saponátom a kefou na fľaše. Fľašu nechajte otvorenú, aby dôkladne vyschla. Takto je fľaša pripravená na ďalšie použitie.

Na konci životnosti

Čísla na plastových komponentoch určujú ich typ. Plasty s označením #7 je možné recyklovať v priemyselných zariadeniach.

Polypropylénové (PP#5) fľaše, vrchnáky a uzávery (LDPE #4) môžu byť recyklované v domácich podmienkach.

Piť v dnešnej dobe čistú vodu balenú v jednorazovom plaste je hrôza. A pritom stačí tak málo, mať vlastnú fľašu...

Martin

Skúsila som už veľa fliaš, ale táto je naozaj super. Pekný dizajn, nepreteká, vhodná aj na horúci nápoj. Horšie je vybrať si tú správnu farbu, lebo je ich naozaj veľa...

Antónia

Chcete predávať fľaše QUOKKA?

Ako výhradný distribútor v Slovenskej a Českej republike vám zabezpečíme skvelý servis a dostupnosť!

zistiť viac o B2B spolupráci