Čo nájdete na vynovenom mabets.sk?

Ako ste si iste všimli pri návšteve nášho malého (a milého) ekologického obchodu, prešli sme niekoľkými kozmetickými úpravami, ale je toho podstatne viac. Chceli by sme sa s vami podeliť o nové zážitky, ktoré vás čakajú pri nakupovaní dizajnových a ekologických produktov od nás.


Iste viete, že jedným z našich popredných produktov bol a stále je KeepCup. Tešíme sa, že práve prostredníctvom tohto všestranného pohárika sme si získali vašu priazeň. Naše posolstvo o očisťovaní a skrášľovaní prostredia, v ktorom žijeme, však chceme posunúť na ďalšiu úroveň. Aj preto sme sa rozhodli vynoviť mabets.sk, aby sme vám priniesli viac produktov, krajšie prostredie a lepší zážitok z nakupovania.


1. Kolekcie

Mali sme pocit, že na “starom” mabets e-shope sa návštevník stratí. Tento fakt sme chceli zmeniť a preto sme na tomto probléme stavali od začiatku. Všetky naše “prírodu šetriace” produkty tak môžete nájsť pekne rozdelené v kolekciách. Ak teda viete, čo hľadáte a máte svoju obľúbenú značku, z hlavnej stránky sa k ním dostanete na pár klikov.


2. Vyhľadávanie

Problém s orientáciou na stránke sa nás dotkol aj v oblasti vyhľadávania produktov. Bolo teda nutné vyriešiť jednoduché filtre podľa farieb a veľkostí, aby ste si mohli vybrať to pravé orechové. Jednoducho povedané, chceme vám prinášať zážitok z rýchleho a pohodlného nakupovania.


3. Vizualita

Tí z vás, ktorí boli častými návštevníkmi webu mabets.sk (špeciálne poďakovanie venujeme stálym zákazníkov, ktorých objednávky presiahli desiatky kusov produktov), si určite veľmi dobre pamätajú ako vyzeral starý web a logo. Čo je teraz? Zmena. Hneď na úvode sa na vás usmieva veľké logo Mabets a nádherné farebné produktové fotografie s vysokým rozlíšením, na ktoré sme zvlášť pyšní. Okrem iného sme atraktívnu mnohofarebnú vizuálnu stránku preniesli aj do kolekcií a samotných produktových stránok. Kde sa pohnete, tam na vás čaká pekný a čistý vizuál. A také chceme, aby bolo naše/vaše nové mabets.sk.


4. Sme viac sociálni

O dobré správy sa treba vždy podeliť s priateľmi. Dlho sme vyvíjali výraznú aktivitu na Facebooku a iné sociálne médiá ako Twitter či Instagram sme ignorovali. Ďalšia zmena. Odteraz nás nájdete aj na týchto dvoch sieťach a chystáme sa zaktivizovať aj Pinterest. Pretože máme radi pekné veci a chceme sa o nich podeliť. PS: Už teraz zvažujeme lajkovaciu fotomániu na Instagrame, tak si naostrite foťáky. :-)


Dúfame, že naše zmeny vám prinesú množstvo nových zážitkov z nakupovania na mabets.sk. Ak sme vynechali niektorú z funkcii, ktorá je nová a mala by byť spomenutá, nebojte sa spomenúť ju v komentároch nižšie. Taktiež uvítame akékoľvek postrehy a nápady na vylepšenia. Tešíme sa na váš feedback.

 

Za tím mabets.sk, Mária, Juraj, Martina a Jakub