Čo nájdete na vynovenom mabets.sk?

Posted by Juraj | mabets.sk on

Ako ste si iste všimli pri návšteve nášho malého (a milého) ekologického obchodu, prešli sme niekoľkými kozmetickými úpravami, ale je toho podstatne viac. Chceli by sme sa s vami podeliť o nové zážitky, ktoré vás čakajú pri nakupovaní dizajnových a ekologických produktov od nás.


Iste viete, že jedným z našich popredných produktov bol a stále je KeepCup. Tešíme sa, že práve prostredníctvom tohto všestranného pohárika sme si získali vašu priazeň. Naše posolstvo o očisťovaní a skrášľovaní prostredia, v ktorom žijeme, však chceme posunúť na ďalšiu úroveň. Aj preto sme sa rozhodli vynoviť mabets.sk, aby sme vám priniesli viac produktov, krajšie prostredie a lepší zážitok z nakupovania.


1. Kolekcie

Mali sme pocit, že na “starom” mabets e-shope sa návštevník stratí. Tento fakt sme chceli zmeniť a preto sme na tomto probléme stavali od začiatku. Všetky naše “prírodu šetriace” produkty tak môžete nájsť pekne rozdelené v kolekciách. Ak teda viete, čo hľadáte a máte svoju obľúbenú značku, z hlavnej stránky sa k ním dostanete na pár klikov.


2. Vyhľadávanie

Problém s orientáciou na stránke sa nás dotkol aj v oblasti vyhľadávania produktov. Bolo teda nutné vyriešiť jednoduché filtre podľa farieb a veľkostí, aby ste si mohli vybrať to pravé orechové. Jednoducho povedané, chceme vám prinášať zážitok z rýchleho a pohodlného nakupovania.


3. Vizualita

Tí z vás, ktorí boli častými návštevníkmi webu mabets.sk (špeciálne poďakovanie venujeme stálym zákazníkov, ktorých objednávky presiahli desiatky kusov produktov), si určite veľmi dobre pamätajú ako vyzeral starý web a logo. Čo je teraz? Zmena. Hneď na úvode sa na vás usmieva veľké logo Mabets a nádherné farebné produktové fotografie s vysokým rozlíšením, na ktoré sme zvlášť pyšní. Okrem iného sme atraktívnu mnohofarebnú vizuálnu stránku preniesli aj do kolekcií a samotných produktových stránok. Kde sa pohnete, tam na vás čaká pekný a čistý vizuál. A také chceme, aby bolo naše/vaše nové mabets.sk.


4. Sme viac sociálni

O dobré správy sa treba vždy podeliť s priateľmi. Dlho sme vyvíjali výraznú aktivitu na Facebooku a iné sociálne médiá ako Twitter či Instagram sme ignorovali. Ďalšia zmena. Odteraz nás nájdete aj na týchto dvoch sieťach a chystáme sa zaktivizovať aj Pinterest. Pretože máme radi pekné veci a chceme sa o nich podeliť. PS: Už teraz zvažujeme lajkovaciu fotomániu na Instagrame, tak si naostrite foťáky. :-)


Dúfame, že naše zmeny vám prinesú množstvo nových zážitkov z nakupovania na mabets.sk. Ak sme vynechali niektorú z funkcii, ktorá je nová a mala by byť spomenutá, nebojte sa spomenúť ju v komentároch nižšie. Taktiež uvítame akékoľvek postrehy a nápady na vylepšenia. Tešíme sa na váš feedback.

 

Za tím mabets.sk, Mária, Juraj, Martina a Jakub 

Older Post Newer Post

RSS