Perpetua - veľkoobchodná spolupráca

 

„Ceruzka, ktorú môj starý otec zvykol nazývať latinským výrazom ´lapis´, bola odjakživa súčasťou môjho života. Tie s označením Hb, 2b, 4b, 6b boli na jemné tieňovanie, 2h na technické kreslenie. Mikro tuha, maxi tuha. A potom prišla možnosť navrhnúť dizajn MOJEJ vlastnej ceruzky. Ako by som to mohla odmietnuť?“                     

Marta Giardini


Ceruzka Perpetua je ideou spoločnosti Alisea recycled & Reused Objects Design, ktorá od roku 1994 vytvorila už mnohé unikátne a dizajnové produkty.Využitím najmodernejších technológií dokážu odpad získaný pri spracovaní neobnoviteľných surovín použiť na výrobu rôznych zaujímavých produktov.

Perpetua predstavuje skutočnú revolúciu vo svete písania. Vďaka kombinácii grafitu a špeciálnej spevňujúcej zložky vznikol materiál, ktorý je tvrdší, odolnejší voči lámaniu a nezafarbí vám ruky ako bežný grafit. Perpetua je jediná ceruzka vyrábaná v Taliansku, ktorá má patentovaný proces výroby.

Na výrobu ceruziek Perpetua sa používa grafitový prach, ktorý by bol inak nevyužitý a zakopaný do zeme. Na jednu ceruzku sa takto spotrebuje 15 gramov grafitu. Navyše, na jej výrobu nie je potrebné drevo, takže už nemusí byť zoťatý žiaden strom.Perpetua predstavuje viac ako len nový trend v písaní; rešpektuje prírodu a riadi sa heslom: aj malé kroky môžu viesť k veľkej zmene.

Materiál a tvar
Základnou surovinou na výrobu ceruziek Perpetua je Zantech, inovatívny materiál zložený z recyklovaného grafitu – odpadu z priemyselnej výroby (80%) – a zo zmesi viacerých surovín (20%). Povrch ceruzky ostáva prirodzený, bez dodatočného leštenia alebo lakovania. Perpetua má špeciálne premyslený tvar tak, aby sa v ruke nešmýkala a nerolovala. Je trvácna a nezlomí sa ani pri páde zo stola. Jej netoxická guma je dostupná v desiatich rôznych farbách. Perpetua je vhodná aj pre deti a rešpektuje ich štýl písania a kreslenia.

Balenie
Perpetua je prichytená na čiernej kartónovej podložke gumičkou farbenou prírodnými farbami, ktorú môžete využiť aj ako náramok.

Farebná paleta
Guma na ceruzke Perpetua je dostupná v desiatich farbách: žltá, oranžová, červená, fuchsia, svetlomodrá, tmavomodrá, tmavozelená, limetková, biela a čierna.

Displej
Displej má priemer 30 cm, má gumený podstavec a hliníkovú obruč. Obojstranná ceduľa v taliančine a angličtine popisuje históriu a vlastnosti Perpetua. Balenie vhodné do predajní obsahuje 64 ceruziek, 8 z každej farby. Načítaním QR kódu na stojane sa dostanete na našu oficiálnu stránku.

Perpetua Tailor Made

Originálne ceruzky Perpetua vieme vyrobiť aj vo vašich firemných farbách, s logom a vlastnou personalizovanou kartičkou už od 200 kusov. Pre zaslanie cenovej ponuky a vizualizácie nás prosím kontaktujte prostredníctvom formulára nižšie, emailom na hello@mabets.sk alebo telefonicky na +421 948 531 744.

Veľkoobchodná spolupráca pre ďalší predaj je možná pri nákupe nad 200 EUR bez DPH.

Stiahnite si aj aktuálny katalóg Perpetua.

Chcete viac info? Vyplňte formulár nižšie a čoskoro sa vám ozveme!

Get your free webform with Podio